IMG_5409.jpg

Etapa 1

První etapa projektu Residence Na Rozkoši obsahuje 8 řadových domů s prostornou zahradou. Zahrady jsou orientovány na jih, kde se můžete slunce vychutnávat po celý den. Domy jsou postaveny s ohledem na životní prostředí a mají velice nízkou energetickou náročnost.

 

Řadový dům se dá buďto využít jako celek s dispozičním řešení 5+kk se zahradou a garáží. V případě zájmu se dá dům rozdělit na dvě samostatné bytové jednotky. V případě rozdělení na dvě bytové jednotky mát každý byt vyhrazené parkovací stání pro jeden automobil.

 

Prostorné místnosti bytů jsou bohatě prosvětleny velkými okenními otvory, které podtrhují svěží exteriérový vzhled řadových domů.

Architektonické řešení

Řadové domy na Rozkoši mají svěží architektonický vzhled s prostornými dobře orientovanými prosvětlenými místnostmi. Díky jejich kvalitnímu návrhu a provedeni jsou energeticky nenáročné a šetrné k životnímu prostředí.

Financování

 

Jednotky

Víme, že zajištění výhodného financování je klíčové při koupi nemovitosti. Spolu se společností

HYPOASISTENT vám pomůže s výběrem produktu (hypotéky s nízkou sazbou,variabilní hypotéky, hypotéky se zápočtem úspor, aj.), poradí s výběrem typu úrokové sazby a pomůže s přípravou všech dokumentů. Zajistí také odhad kupované nemovitosti a komunikaci s katastrem a bankou.

hypo.jpg

okamžitě k nastěhování

cena

dostupnost

podrobná nabídka

DŮM Č.1 - 5+kk se zahradou a garáží

Prodáno

-

DŮM Č.2 - 5+kk se zahradou a garáží

Prodáno

-

-

Prodáno

DŮM Č.3 - 5+kk se zahradou a garáží

DŮM Č.4 - 5+kk se zahradou a garáží

Prodáno

-

Prodáno

-

Prostorný rodinný dům se zahradou o dispozici 5+kk s garáží. Nabízí čtyři prostorné pokoje, dvě WC, koupelnu a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem se dvěma francouzskými okny do zahrady.

DŮM Č.5 - 5+kk se zahradou a garáží

Prodáno

DŮM Č.6 - dvougenerační 5+kk se zahradou

Prodáno

-

DŮM Č.7 - dvougenerační 5+kk se zahradou

-

Prodáno

DŮM Č.8 - 5+kk se zahradou a garáží

Prodáno

-

WhatsApp Image 2020-05-06 at 15.30.50s.j

Ing. arch. Ing. Patrik Jakeš

Obchodní manažer

Děkujeme za Váš zájem